Doskonale wyposażone myjnie wodne

Wysokiej jakości sprzęt przeznaczony do usuwania pozostałości farb na pistoletach lakierniczych – tego potrzebuje każde przedsiębiorstwo specjalizujące się w pracach malarskich realizowanych na szeroką skalę. Jeśli i Ty jesteś przedstawicielem firmy o takim profilu, to koniecznie powinieneś zainteresować się naszą ofertą. Stanowią ją myjnie wodne, czyli urządzenia, których zadaniem jest oczyszczenie pistoletów z stosowanych wcześniej substancji. Istotne jest, aby tego typu sprzęt był wykonany z najlepszej klasy stali nierdzewnej, pozostającej odporną na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym przede wszystkim na powstawanie korozji. My dysponujemy właśnie takimi urządzeniami! Myjnie wodne, jakie można u nas znaleźć, to wydajne, w pełni wyposażone maszyny, które działają w trybie ręcznym bądź automatycznym, w zależności od modelu. Proponujemy 3 rodzaje myjni wodnych: A50 Manual, A70 Automatic oraz D100 Automatic/Manual. Wybierz urządzenie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Myjnie wodne – dlaczego warto posiadać ten sprzęt?

Prowadzenie lakierni to nie tylko dbałość o urządzenia, którymi można nakładać warstwy koloru, ale także zwracanie uwagi na maszyny przeznaczone do ich regeneracji i ponownego użycia. Zdecydowanie się na myjnie wodne, tj. sprzęt działający na bazie detergentów wodnych, to strzał w dziesiątkę. Mając świadomość, że takie przedsięwzięcie może być kosztowne, proponujemy wynajem myjni wodnych na dogodnych warunkach. Dzięki tym urządzeniom lakiernia może cieszyć się zawsze sprawnymi, gotowymi do prac pistoletami. Myjnie wodne to zdecydowane ułatwienie w każdej lakierni. Nie tylko pozwalają przygotować pistolety do kolejnego użycia, ale także wpływają na ich stan techniczny, znacznie wydłużając zdatność do użytku. Dostępne u nas urządzenia posiadają szereg udogodnień, w tym m.in. szczotki myjące, zestaw oddzielający farby od wody, pistolety do przedmuchiwania sprzętu sprężonym powietrzem oraz znacznie więcej – o wszystkich zaletach przekonasz się sam. Sprawdź już teraz wszystkie dostępne modele.

D100 Automatic/Manual
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.