Myjnie przemysłowe

W REDUX znajdziesz wysokiej jakości, renomowane myjnie przemysłowe z certyfikatem przeciwwybuchowym ATEX. Mają one zastosowanie we wszystkich przedsiębiorstwach, które na co dzień operują pistoletami lakierniczymi oraz innym sprzętem wymagającym oczyszczenia z silnych substancji, zostawiających powłokę na powierzchni roboczej. Jako producent dbamy o to, by nasze myjnie były nie tylko wydajne, ale też bezpieczne. Certyfikat ATEX, o którym wspomnieliśmy, stanowi potwierdzenie tych słów, bowiem zapewnia maksymalną ochronę znajdującego się we wnętrzu myjki przemysłowej urządzenia. W naszej ofercie znaleźć można myjnie do pistoletów lakierniczych, modele specjalne oraz te dedykowane puszkom, jak również myjki przeznaczone do sit drukarskich, a także dla przemysłu poligraficznego. Wszystkie urządzenia wykazują się znakomitymi parametrami technicznymi, będąc sprzętem gotowym do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Myjnia warsztatowa, czyli sprzęt do zadań specjalnych

Będąc producentem, stawiamy na maksymalną jakość produkowanych urządzeń. Stąd możemy zapewnić, że myjnie przemysłowe, w tym automatyczne modele warsztatowe, będą znakomicie sprawdzały się do usuwania zaschniętych substancji – ma to znaczenie w miejscach specjalizujących się w nanoszeniu powłok lakierniczych, tj. w warsztatach samochodowych i placówkach zajmujących się karoserią pojazdów motoryzacyjnych. Dysponujemy różnymi modelami myjni przemysłowych przeznaczonych do tego typu miejsc (posiadamy wersje wodne oraz rozpuszczalnikowe), dzięki czemu umożliwiamy naszym klientom dopasowanie odpowiedniego rodzaju urządzenia do swoich preferencji.

W przypadku wątpliwości odnośnie wyboru myjki warsztatowej pozostajemy do dyspozycji. Chętnie udzielimy porad oraz przedstawimy informacje dot. konkretnego rodzaju sprzętu i jego zastosowania w danej branży.

Myjnia do puszek
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.