Myjnie rozpuszczalnikowe do pistoletów lakierniczych

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym sprzęcie, który oczyści Twoje pistolety lakiernicze z farb na bazie rozpuszczalników, to zdecydowanie się na nasze urządzenia będzie najlepszym rozwiązaniem. Myjnie rozpuszczalnikowe, jakie proponujemy, to najlepszej klasy maszyny dedykowane pistoletom wykorzystującym substancje do pokrywania powierzchni o znacznie większej trwałości niż farby wodne. Dlatego też tego typu pistolety wymagają odpowiedniego sprzętu, który będzie w stanie przygotować je do kolejnych prac, a zarazem zadba o ich prawidłowy stan techniczny. Dokładnie wyczyszczenie dysz oraz pozostałych elementów? Myjnie rozpuszczalnikowe są gotowe do tych i wielu innych działań! Dysponujemy modelami D100 Automatic/Manual, S70 Automatic, S50 Automatic, S50 Manual oraz Ecomix-Plus. Sprawdź specyfikację każdego z nich, a następnie zdecyduj się na wynajem konkretnej myjni rozpuszczalnikowej do swojego przedsiębiorstwa.

Wydajne i sprawdzone myjnie rozpuszczalnikowe

Myjnie rozpuszczalnikowe są znacznie bardziej zaawansowanymi urządzeniami niż te przeznaczone do usuwania farb na bazie wody. Dlaczego? Ponieważ substancje, których podstawą jest rozpuszczalnik, cechują się znacznie większą trwałością, a co za tym idzie – trudniej jest usunąć je z danej powierzchni. Najczęściej wykorzystuje się do tego benzynę lakową, jednak jeśli chodzi o konserwację urządzeń używanych w profesjonalnym przemyśle, to warto sięgnąć po zaawansowany sprzęt. Myjnie rozpuszczalnikowe są w stanie perfekcyjnie oczyścić pistolety z pozostałości substancji, bez niszczenia dysz czy innych części. System szczotek czyszczących, sprężonego powietrza do przedmuchiwania, a także zawory na czysty oraz brudny rozpuszczalnik czynią z nich najlepsze urządzenia do profesjonalnej lakierni. Potrzebujesz tego typu sprzętu w swojej firmie? Zdecyduj się na wynajem – oferujemy atrakcyjne warunki oraz ceny, które pozytywnie Cię zaskoczą.

Ecomix-Plus
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.