Zgniatarki do puszek

Właściwe przygotowanie odpadów do segregacji ma znaczenie nie tylko w gospodarstwie domowym, ale przede wszystkim w przedsiębiorstwach, które zarządzają zużytymi opakowaniami na szeroką skalę. W przypadku zgniatania puszek sprawdzą się m.in. dedykowane zgniatarki – dysponujemy tego typu urządzeniami, a dodatkowo możemy poświadczyć ich znakomite parametry techniczne. W ofercie posiadamy różne modele prasek do puszek, m.in. SB-4 i SB-5, różniące się między sobą siłą nacisku na zgniatany element. Każda z nich sprawdzi się do puszek po farbie, może być także wykorzystywana jako prasa do puszek konserwowych czy zgniatarka do puszek stalowych i metalowych po napojach. Proponowany sprzęt to zgniatarki działające hydraulicznie, co oznacza, że wykazują się najlepszą wydajnością pracy i są łatwe w użyciu.

Automatyczna zgniatarka do puszek – sprawdzony sprzęt

Zgniatanie puszek jeszcze nigdy nie było tak proste – za sprawą dedykowanego zgniatacza można w prosty sposób zmniejszyć objętość opakowania, przygotowując je tym samym do dalszej segregacji. To ekologiczny, a także ekonomiczny sposób zarządzania odpadami w przedsiębiorstwie, gdyż pozwala znacząco ograniczyć miejsce magazynowania pozostałości. Wyposażenie się w oferowane przez nas zgniatarki do puszek to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dot. zakupu prasy do puszek. Wspólnie ustalimy, jaki typ (prasa do konserw, do puszek metalowych lub po farbie) będzie najlepszy do konkretnego przedsiębiorstwa.

Zgniatarka SB-5
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.