Zgniatarka do butelek PET, makulatury i innych odpadów

Ekologiczne podejście w przedsiębiorstwie, niezależnie od branży, ma znaczenie. Jednak aby móc realizować je we wszystkich aspektach, konieczne jest zainwestowanie w odpowiednie rozwiązania. Tyczy się to zwłaszcza segregowania odpadów. Tak się składa, że w Redux dysponujemy znakomitymi urządzeniami przeznaczonymi do redukowania objętości pozostałych po produkcji wyrobów, tj. makulatury – papierów, w tym kartonów – ale także butelek i puszek bądź opakowań typu PET. To nic innego jak odpowiednio zaprojektowane zgniatarki, cechujące się świetnymi parametrami pracy. Sprawdź, jakie sprzęty możemy zaproponować.

Belownica – prasa do makulatury. Dlaczego warto?

Oferujemy różnorodne opcje, aby każdy mógł dopasować właściwy model do swojej firmy. Dostępne są prasy do makulatury, doskonałe w przypadku redukowania objętości papieru, zwłaszcza kartonów, których rozmiary potrafią sprawiać problemy. Tego typu urządzenia sprawdzą się w magazynach, sklepach, ale także w przedsiębiorstwach usługowych, operujących towarem sprowadzanym z zewnątrz. Belownica (prasa do makulatury) doskonale poradzi sobie z przygotowaniem odpadów do dalszej segregacji, wpływając jednocześnie na oszczędność czasu, który trzeba byłoby poświęcić na ręczne zgniatanie. Na ułatwienie korzystania wpływ ma także fakt, że każda prasa jest hydrauliczna. Do kartonów (makulatury) tego typu mechanizm sprawdza się znakomicie, gdyż sprawnie radzi sobie ze zmniejszeniem objętości nawet sporej ilości odpadów.

Zgniatarka do odpadów – makulatura i nie tylko

Nasze zgniatarki, poza tym, że są znakomite do makulatury, świetnie spiszą się także jako urządzenia do pozostałych śmieci – butelek i puszek. Zgniatarka do plastiku może być przydatna, kiedy przedsiębiorstwo operuje znaczną sumą odpadów tego typu, stanowiącą zagrożenie dla środowiska naturalnego. Dzięki zgniataczowi do butelek PET nie tylko zmniejsza się objętość wyrobów, ale elementy tego rodzaju są odpowiednio przygotowane do dalszej segregacji, która w przypadku plastiku (np. folii) ma ogromne znaczenie – zgniatarka powoduje, że żaden plastikowy element nie pozostaje „na wolności”, tym samym nie będzie stanowił zagrożenia dla ekosystemu. Zachęcamy do zainwestowania w sprawdzone urządzenia już teraz!

Zgniatarka pionowa P15
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.