Prasy do beczek

Odpowiednie przygotowanie wielkogabarytowych odpadów może być uciążliwe, jednak z właściwym sprzętem staje się naprawdę proste. Proponujemy zgniatarki do beczek, które są w stanie poradzić sobie z odpadami metalowymi o naprawdę sporych rozmiarach. Urządzenia te wykazują się znakomitą siłą nacisku, przez co mogą zmniejszyć objętość beczek o poj. nawet 200 litrów. To czyni z nich najlepszy wybór do każdego przedsiębiorstwa przetwórczego, które na co dzień wykorzystuje różnego rodzaju surowce w metalowych opakowaniach. Każda prasa do beczek jest wyposażona w automatyczny system zgniatania, przez co korzystanie z niej jest naprawdę proste i nie wymaga użycia siły.

Zgniatarka do beczek niezbędna w każdym przypadku

Jeśli w danym miejscu na co dzień użytkowane są substancje przechowywane w sporych objętościowo puszkach, to zgniatarki do beczek powinny być obowiązkowym wyposażeniem technicznym – za ich pomocą możliwe jest zredukowanie wielkości zalegającego odpadu, aby następnie został on odpowiednio zutylizowany. To bardzo ekologiczne podejście do kwestii zarządzania zanieczyszczeniami, które mogą być groźne dla środowiska naturalnego. Wszystkich zainteresowanych zakupem tego typu sprzętu zapraszamy do kontaktu. W przypadku wątpliwości służymy pomocą i chętnie wskażemy, jaka zgniatarka do beczek będzie najlepsza do danego przedsiębiorstwa.
Zgniatarka SB-15 T
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.